İndirime Kalan Süre
Telefon

Telefon

Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
1 ürün listelendi.

Telefon

iPhone 12 64GB Purple
Telefon

0
33.999 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Telefon

En önemli iletişim araçlarından biri olan telefon, yalnızca ev ve ofislerde kullanılan bir cihaz olmaktan çıkarak her yaştan insanın hayatının her anında yanında olan vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Telefon teknolojisinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte ev telefonu, masaüstü telefon gibi modeller yerini cep telefonu ve akıllı telefon modellerine bırakıyor. Telefon çeşitleri; kullanım alanı, donanım, marka, model, tasarım, boyut gibi birçok farklı özelliğe göre değişiyor.

Telefon Modelleri ve Özellikleri

Hayatı kolaylaştıran cihazlar olan telefonların modelleri kullanım şekillerine göre ayrılıyor. Ev ve ofis gibi yerlerde kullanılan sabit hatlı ev telefonu, masaüstü telefon, telsiz telefon, dect telefon gibi yeni nesil modeller kablolu ya da kablosuz kullanım seçenekleri, dijital ekran, minimum radyasyon salınımı, uzun pil ömrü gibi gelişmiş özelliklerle sunuluyor.

Gelişmiş teknoloji ürünü cep telefonları ve akıllı telefonlar ise iletişim aracı olarak kullanılmalarının yanı sıra küçük boyutta bir bilgisayar ve multimedya cihazı işlevi görüyor. Cep telefonu modelleri arasında katlanabilir telefon, tuşlu telefon, çift hatlı telefon gibi farklı ihtiyaçlara göre farklı model seçenekleri bulunabiliyor.

Akıllı telefon modelleri ise kullanıcılara geniş bir dünyanın kapılarını açıyor. Android ve iOS gibi işletim sistemleri kullanılan akıllı telefonlar; konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra internete bağlanma, uygulama indirme, yüksek kalitede video ve fotoğraf çekebilme, veri depolama, not tutma, mail gönderme ve alma gibi farklı görevleri de rahatlıkla yapabilmeyi sağlıyor.

Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyaçlarına, alışkanlıklarına ve bütçelerine göre satın alabilecekleri en iyi telefon için araştırma yapan kullanıcılar telefon karşılaştırması yapmayı tercih edebiliyor. Karşılaştırma yaparken Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi gibi popüler akıllı telefon markaları ve özellikleri devreye giriyor. Samsung, Huawei gibi markalar Android işletim sistemi kullanırken; Apple tüm akıllı telefon ve bilgisayar modellerinde kendine ait işletim sistemi olan iOS’u kullanıyor.

Kullanıcılar için telefon alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında telefonun donanım, işletim sistemi, tasarım, pil ömrü, görüntü ve ses kalitesi, bellek ve depolama alanı gibi özellikleri de yer alıyor. Boyut, model, fiyat, dayanıklılık gibi özellikler de en çok karşılaştırılan konuların başında geliyor.

Telefon Fiyatları ve Kampanyaları

Hem telefon fiyatları hem de cep telefonu fiyatları ve akıllı telefon fiyatları birçok farklı kritere göre değişiklik gösteriyor. Telefonun markası, modeli, kullanım amacı, işletim sistemi, donanım ve teknik özellikleri, boyutu, tasarımı, görüntü ve ses kalitesi, hafıza ve depolama kapasitesi, pil ömrü gibi konular fiyatları da etkiliyor. Belirli dönemlerde markaların uyguladığı telefon kampanyaları da ekonomik tercihler yapmaya yardımcı olabiliyor. Kullanıcıların ne tür bir telefon istediklerine ve hangi amaçla kullanacaklarına net olarak karar vermeleri kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun telefon modelini seçmek için yararlı oluyor.

Beko web sitesinde yer alan telefon kategorisinden tüm telefon modellerini fiyat, boyut ve teknik özellik karşılaştırması yaparak inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Elektronik ürünlerinde uygulanan tüm kampanyalara göz atmak için “Elektronik Kampanyaları” sayfasına tıklayabilirsiniz.

Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular için 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı günü her saatinde arayabilirsiniz.