İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?

Telsiz Telefon

2 sonuç bulundu
Grundig GDT 310 Beyaz
Telsiz Telefon
0
  • LCD Ekran : Var
  • Telefon Rehberi Hafızası : 20
  • Bekleme Süresi : 100 Saat
  • Konuşma Süresi : 10 Saat
399 TL
Grundig GDT 310 Siyah
Telsiz Telefon
0
  • LCD Ekran : Var
  • Telefon Rehberi Hafızası : 20
  • Bekleme Süresi : 100 Saat
  • Konuşma Süresi : 10 Saat
399 TL
Karşılaştır
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Telsiz Telefon

Telsiz telefon
; ev ve ofislerde hala sıklıkla kullanılan kablosuz telefon modelleri arasında yer alıyor. Akıllı telefon kullanımı yaygınlaşsa da, telsiz telefonlara duyulan ihtiyaç devam ediyor. Elektromanyetik dalga prensibiyle çalışan telsiz telefonlar hem elektrik hem de telefon hattına ihtiyaç duyuyor. Bir adaptör ile birlikte kullanılan telsiz telefonlarda adaptör telsiz telefonu sabit tutarken aynı zamanda telefonu şarj etme görevi de üstleniyor.

Telsiz Telefon Özellikleri

Piyasada kablosuz telefon, sabit hatlı telefon ve masaüstü telefon gibi isimlerle de bulunabilen telsiz telefonların farklı özellikleri bulunuyor. Teknoloji geliştikçe telsiz masaüstü telefonlara da gelişmiş özellikler ekleniyor. Şarj dayanma süresi ve çekim alanı kapasitesi bu özelliklerin en önemlileri olarak öne çıkıyor. Bekleme süresi olarak da adlandırılan şarjın dayanma süresi; telsiz telefonun ana adaptörden bağımsız olarak kullanımında pil ömrünün ne kadar sürdüğünü ifade ediyor. Çekim alanı ise iç ve dış mekânlarda farklılık göstermekle birlikte telsiz telefonun ses kalitesini ifade eden bir özellik. Farklı marka ve fiyat aralıklarında, geniş bir çekim alanı sunan uzun mesafeli telsiz telefon modelleri bulabilmek mümkün.

Kendileri için en iyi telsiz telefon modelini bulabilmek için araştırma yapan kullanıcıların dikkat etmesi gereken daha farklı özellikler de bulunuyor. Ip telsiz telefon modelleri gibi internet bağlantısı ile çalışan modeller rehber aktarımı, kısa mesaj gönderme ve alma gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Telsiz telefonlarda bulunan paralel arama, çağrı bekletme ve aktarma, aydınlatma, dijital ekran, arayan/aranan numarayı gösterme, bebek telsizi, hoparlör, telesekreter gibi farklı özellikler de pratik ve fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Telsiz Telefon Fiyatları

Fiyat aralıkları sahip oldukları özelliklere, markaya, modele, tasarıma, boyutlara göre değişen birbirinden farklı telsiz telefon modelleri bulunuyor. Telsiz telefon satın alırken pil ömrü, çekim alanı kapasitesi, ses kalitesi gibi temel özelliklerin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Kullanıcılar kendi alışkanlıklarına ve tercihlerine uygun telsiz telefon modelini seçerken marka ve fiyat karşılaştırması yapmayı tercih edebiliyorlar. Telsiz telefonlar fiyat ve performans açısından ekonomik bir kullanım sunuyorlar. Bazı dönemlerde uygulanan kampanyalar da kullanıcıların indirimlerden yararlanarak ekonomik tercihler yapmasına yardımcı oluyor.

Beko web sitesinde yer alan telsiz telefon kategorisini inceleyerek farklı marka ve özellikteki modellerden dilediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca telefonlar da dâhil olmak üzere tüm elektronik ürünlerindeki kampanyalara “Elektronik Kampanyaları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve avantajlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; tüm Beko ürünleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.