Beko TV Festivali Sürüyor!

49” ve üzeri UHD TV alımlarına 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi Hediye!*

Kampanya 9 - 24 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

 

49” ve üzeri UHD TV alımlarında 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye! Üstelik sezon sonuna kadar taraftar paketi de hediye! Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.
Hediye paket sadece Beko.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir. 
Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine  ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir . Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.
Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır.
Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.
Beko ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arcelik