Isıtma Soğutma Değişim Kampanyası

Beko'da Büyük Değişim Kampanyası başladı!

Markası ne olursa olsun eski klima ya da kombinizi evinizden alıyor, yepyeni Beko'larla değiştiriyoruz. Üstelik 1000 TL'ye varan indirim fırsatıyla!

Kampanya 1-28 Şubat 2021 tarihine kadar Beko Yetkili Satıcıları ve beko.com.tr’de geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Ürünler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının AEEE Yönetmeliği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüştürülmektedir. Kampanyaya dahil ürünler evden alınacaktır. Değişim kampanyası 28.02.2021 tarihine kadar geçerli olup klima ve kombi ürünlerini kapsamaktadır. 1.000 TL indirim 32425 model klima ve Beko Prodens 30 KW kombide geçerlidir. 

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

Arcelik